Sejo Bukva danas je u prostorijama kluba dogovorio novo trenersko pojačanje a riječ je o Senadu Redžiću

Written by 
Published in Vijesti
Rate this item
(0 votes)


Osnivač košarkaškog kluba “KOŠ” Sejo Bukva danas je u prostorijama kluba dogovorio novo trenersko pojačanje za sezonu 2017/2018 a riječ je o Senadu Redžiću dugogodišnjem košarkaškom treneru iz Sarajeva.
Redžić je počeo svoju trenersku karijeru u KK” KK Rin Family” te je bio šef omladinskog pogona KK”BOSNA”pomoćnik Vladi Vukojičiću sa prvim timom KK”BOSNA”te pomoćnik Nenadu Markoviću sa juniorskom košarkaškom reprezentacijom BiH isto tako prije dolaska u naš klub bio je trener omladinskih selekcija KK”SPARS”.

Ovim putem treneru Redžiću želimo dobrodošlicu u naš klub te puno sportskih uspjeha sa našim mladim selekcijama.

Read 628 times

        


KK”KOŠ”-Sarajevo je osnovan 08.06.2007.godine od strane bivšeg vrhunskog igrača i reprezentativca BiH Seje Bukve. Klub počinje zvanično sa radom u oktobru mjesecu 2007.godine, stidljivo i neopaženo sa svega 50-tak dječaka i djevojčica. Vođen vizijom svog osnivača Seje Bukve, malo po malo, iz mjeseca u mjesec masovnost u klubu postaje veća...
Više o nama...

[icon name="facebook" /]